چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسۀ هم‌اندیشی با مشاورین منطقه‌ای جامعة المصطفی صلی الله علیه و آله وسلّم العالمیة با مسؤولین دانشگاه مجازی المصطفی

در ابتدای این جلسه  دکتر امینی گلستانی رییس روابط عمومی و بین الملل دانشگاه، ضمن خوشامدگویی به مهمانان گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در بخش روابط عمومی ارایه نمودند.

این جلسه که با حضور حجت الاسلام والمسلمین شهامت رییس مشاوران منطقه‌ای  و حجت الاسلام و المسلمین حسینی رییس دانشگاه مجازی المصطفی برگزار شد معرفی اجمالی از فعالیت‌های دانشگاه مجازی المصطفی به حضار و مهمانان ارایه شد و مهمانان با فعالیت‌ها و امور گوناگون آموزشی، پژوهشی و فرهنگی آشنا گردیدند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حسینی در سخنانی جایگاه دانشگاه مجازی را در فضای آموزش مجازی، تشریح کرده و فعالیت‌هایی را که این دانشگاه برای ارتقای جایگاه خود در میان دانشگاه‌های هم سو و رقیب در گسترۀ بین المللی انجام داده است و یا می‌بایستی انجام دهد را بیان کردند.

در بخش دیگر این جلسه حجت الاسلام و المسلمین شهامت رییس مشاوران منطقه ای المصطفی بر ضرورت و اهمیت حضور مبلغین و فارغ التحصیلان جامعة المصطفی در عرصۀ فضای مجازی و آشنایی و فعالیت بیشتر در آن تاکید نمود.

 

این جلسه با پرسش و طرح نظرات مهمانان و فارغ‌التحصیلان به پایان رسید.


١٤:٥٥ - پنج شنبه ٢ دی ١٣٩٥    /    شماره : ٨٠٦٦٤    /    تعداد نمایش : ٢٣٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: